ÇalarkenDinlet

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 3.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Çalarken Dinlet obil uygulaması ile sizleri arayan herkes sıkıcı beklemeler yerine müzik dinleyerek cevap vermenizi bekleyecekler.

Çalarken Dinlet, sizin cep telefonunuzu arayan kişilere siz cevap verene kadar standart ?Dıt dıt? sesi yerine sevdiğiniz şarkıları onların dinlemesini sağlayacak başarılı bir uygulamadır. Uygulamamızı Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İster tuttuğunuz takımın marşını isterseniz de en sevdiğiniz parçayı sizi arayan kişiler dinletebilirsiniz. 

En son çıkan albümler, popüler şarkılar ve birbirinden farklı kategoriler ile zengin bir içeriğe sahip Çalarken Dinlet uygulaması sayesinde sevdiklerinizi farklı ve özel melodilerle karşılayarak onları şaşırtabilirsiniz. Seçtiğiniz bir şarkıyı herkese, kişiye özel ya da gruba dinletmek üzere seçebilirsiniz. Uygulamamız sizlere bu özellikleri sunuyor.

Ne kadar süre dinleteceğini ve kesinlikle dinlemesini istemediğin kişileri ayarlayabilirsiniz. Üstelik, her içeriği 30 saniye boyunca ücretsiz dinleme şansına da sahipsiniz. Bu özellikten faydalanabilirsiniz. Yani şarkı seçerken sizi ve şarkıları dinletirken sizi arayanları eğlendirip fark yaratabileceğiniz bir servise sahip olmuş olursunuz. Binlerce güncel içerik ve zengin kategori arasından dilediğinizi seçin ve sizleri arayanları sevdiğiniz şarkıyla karşılayarak onları eğlendirebilirsiniz. 

 

ÇalarkenDinlet indir
DİĞER SÜRÜMLER