ÇalarkenDinlet

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 3.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Çalarken Dinlet mobil uygulaması sizi arayan kişilerin dıt sesi dinlemesi yerine müzik dinlemelerini sağlayacak kaliteli bir uygulamadır.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Çalarken Dinlet mobil uygulaması sayesinde sizi arayan kişiler sıkıcı bir şekilde beklemek yerine sizin belirlemiş olduğunuz şarkıyı dinleyerek eğlenebilirler. Seçtiğiniz şarkıyı sizi arayan herkese ya da sadece rehberinden seçtiğiniz kişilere özel olarak atayabilir ve onlara sizleri ararken müzik dinletme keyfini yaşatabilirsiniz. 

Müziğin hangi kısımdan ne kadar dinletileceğini siz özel olarak belirleyebilirsiniz. Çalarken Dinlet mobil uygulaması sizlere bu fırsatı veriyor. Sizde kendinize özel içerikler sizleri arayanları bu şekilde keyiflendirebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan Çalarken Dinletlerim bölümünden tüm atadığınız içeriklerin detaylarını ve kimi, hangi şarkıyla karşıladığınızı inceleyebilirsiniz. 

Atadığınız bir şarkının patronun tarafından dinlenmesini istemiyor musun? ?Dinletmediklerim? bölümünden seçtiğiniz kişileri dinleme listenden kolayca çıkarabilirsiniz. Yani uygulamayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Turkcell Çalarken Dinlet servisinin haftalık kullanım ücreti 1 TL olup, abonenin sınırsız içerik seçme hakkı bulunmaktadır. Servise üye olunması durumunda ücret, kullanıcının Turkcell hattına otomatik olarak yansımaktadır. 

Daha Fazla Göster
ÇalarkenDinlet indir
DİĞER SÜRÜMLER